Екологічна академія запрошує екологів підприємств на навчання

         Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля  та природних ресурсів України планує з 07 по 21 червня 2021 року провести на розрахунковій основі дистанційні курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему «Організація та здійснення управління і контролю у сфері використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання».

         Після успішного виконання контрольних робіт, слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації  встановленого взірця.

         Підтвердження щодо участі представника підприємства в навчанні потрібно направити до 01.06.2021 до Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління для професора Тимошенка Михайла Миколайовича (e-mail: tmm_@ukr.net), вказавши: прізвище, ім’я та по батькові, посаду, телефон та електронну адресу слухача.

        Додаткову інформацію щодо організації курсів можна отримати у відповідального від Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління професора кафедри екології та екологічного контролю Тимошенка Михайла Миколайовича.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці