Колектив Державної екологічної інспекції Карпатського округу щиро вітає колег з професійним святом- ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Своєю відданою, невтомною і наполегливою працею Ви стоїте на сторожі збереження та відтворення неповторного багатства подарованого нам Природою, забезпечуєте екологічну стабільність природних екосистем та робите важливий внесок для розвитку економіки нашої країни.

Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію. Мудрості Вам і натхнення, злагоди і достатку, а також успіхів у реалізації всіх задумів.

Нехай ліс, вирощений Вами, приносить радість і задоволення від спілкування з ним, несе у Ваші оселі душевне тепло і родинний затишок.

Зі святом!

 

Довідка:

В Україні щороку у третю неділю вересня відзначається День працівника лісу. Професійне свято фахівців лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівника лісу» від 28 серпня 1993 р. № 356/93.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці