Державною екологічною інспекцією Карпатського округу на території НПП Вижницький виявлено незаконну порубку дерев на 234 тис.грн.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу на підставі розгляду звернення громадян провела позапланову перевірку Національного природного парку «Вижницький» із залученням працівників Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Національної поліції України.

Під час позапланового заходу державного нагляду (контролю) виявлено незаконну порубку 22 дерев, нараховано завданої довкіллю та державі шкоди на загальну суму 234 842 грн. Розрахунок проведено відповідно до Постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» підрахована шкода завдана державі на загальну суму 234,842 тис.грн.

 Підготовлено претензію НПП «Вижницький» про відшкодування  шкоди за порушення законодавства про природно-заповідний фонд у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Матеріали для подальшого реагування та встановлення винних осіб направлено в правоохоронні органи.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці