Виявлено незаконну зрізку зелених насаджень на суму понад 86тис.грн.

         Державна екологічна інспекція Карпатського округу, розглядаючи звернення громадяна Гураля В.В. щодо вирубки зелених насаджень, здійснила позапланову перевірку в с.Березівка  Тисменицького району Івано-Франківської області.

          За результатами перевірки на березі місцевого потічка в с.Березівка   виявлено пні свіжозрізаних дерев породи вільха в кількості 34 штуки. Розмір шкоди, заподіяної внаслідок незаконного знищення зелених насаджень, становить 86,4тис.грн. На час перевірки інформації про перебування у власності (користуванні) земельної ділянки, на якій видалено зелені насадження, її цільового призначення, сільською радою не представлено.

З метою встановлення винних осіб та подальшого притягнення їх до відповідальності матеріали перевірки направлено в Тисменицький ВП ГУНП в Івано-Франківській області.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу висловлює вдячність небайдужим громадянам, завдяки пильності яких виявляються та припиняються порушення вимог природоохоронного законодавства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці