Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 16 по 23 квітня 2020 року

        З  16 по 23  квітня 2020 року Державною екологічною інспекцією Карпатського округу перевірено 15 об’єктів державного нагляду (контролю), проведено 38 ресурсних перевірок, за результатами яких складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення, 11 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.  Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 1,904 тис. гривень, до державного бюджету стягнуто 2,924 тис. гривень. 

Загальна сума збитків склала 0,794 тис. гривень. 

        Загальна сума пред’явлених претензій та позовів – 6,869 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 6,348 тис. гривень.

 

        Державна екологічна інспекція Карпатського округу затримала 40-тонний вантажний автомобіль, вщент заповнений сміттям зі Львова. Про походження сміття свідчать знайдені в ньому документи. Автомобіль прямував до несанкціонованого сміттєзвалища, розташованого в Богородчанському районі Івано-Франківської області.

На місце події викликали правоохоронні органи, машину затримано.

         Як з’ясувалось, львівське сміття складується на звалищі не вперше – при обстеженні виявлено документи військової частини, шкіл, прокуратури, БСУ та інших органів влади Львівської області. Правоохоронні органи дадуть оцінку виявленому правопорушенню.

        Земельна ділянка розташована в урочищі «Мочари» на території с.Скобичівка Старобогородчанської сільської ради (ОТГ).

        Екологічна інспекція відібрала проби грунту, проводяться досліження відібраних проб. Перевірка триває.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці