Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 7 по 14 травня 2020 року

     Загальна сума збитків склала 16 665,040 тис. гривень. 

     Загальна сума пред’явлених претензій та позовів – 73,710 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 6,348тис. гривень.

 

    Зокрема,:

    - Встановлено  факт самовільного вибору піщано-гравійної суміші з р.Лімниця на території с.Ясень Рожнятівського району Івано-Франківської області.  Загальна сума  завданих довкіллю та державі збитків складає 1 699 601 грн. Матеріали перевірки передано до ГУ Нацполіції України в Івано-Франківській області  для подальшого реагування та встановлення винних осіб, які допустили дані порушення.
   - 
Встановлено  факт самовільного вибору піщано-гравійної суміші з р.Дністер на території Галицького району Івано-Франківської області.  Загальна сума  завданих довкіллю та державі збитків складає 14 441 000 грн. Матеріали перевірки передано до ГУ Нацполіції України в Івано-Франківській області  для подальшого реагування та встановлення винних осіб, які допустили дані порушення.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці