Заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу Вадим Колегай взяв участь у нараді Чернівецької облдержадміністрації

13 липня 2020 року заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу Вадим Колегай взяв участь у щотижневій нараді під головуванням Голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука.

У своєму виступі Вадим Колегай проінформував про роботу Державної екологічної інспекції Карпатського округу за І півріччя 2020 року та повідомив про посилення роботи у всіх сферах природокористування, зокрема в частині недопущення та виявлення фактів незаконного вибору гравійно-піщаної суміші на землях водного фонду Чернівецької області. Вадим Анатолійович зазначив, що з 01 липня по 13 липня 2020 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища за незаконне видобування надр (гравійно-піщаної суміші), порушення водоохоронного режиму складено 40 протоколів на загальну суму близько 6 тис.грн. Готується 10 претензій на добровільне відшкодування збитків, завданих довкіллю та державі внаслідок незаконного вибору гравійно-піщаної суміші.

Вадим Колегай наголосив, що питання дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Чернівецької області перебуває на постійному посиленому контролі Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці