На Буковині за незаконний видобуток надр нараховано збитків на суму понад 670 тисяч гривень

 

Під час проведення заходів державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в адміністративних межах Вашківецької міської ради Вижницького району Чернівецької області виявлено факт незаконного видобутку надр в межах прибережно-захисної смуги р.Черемош.

Вибірка здійснювалась невстановленими на момент перевірки особами, без відповідних дозвільних документів, що призвело до порушення права державної власності на надра та є порушенням вимог ст.56 Кодексу України про надра. Загальна кількість самовільно видобутої піщано-гравійної сировини та піску будівельного становить 798м3.

Внаслідок вказаних порушень, відповідно до Методики визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами, нараховано завдану довкіллю шкоду на загальну суму 670,614тис.грн.

Матеріали перевірки для подальшого реагування та встановлення винних осіб направлено до Вижницького ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення