Екологічна академія запрошує екологів підприємств на навчання

         Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля  та природних ресурсів України планує з 26 по 30 жовтня 2020 року провести на розрахунковій основі чергові курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання».

         Курси відбудуться в приміщенні Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 35). До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців Державної екологічної Академії, залучаються спеціалісти Державної екологічної інспекції України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримує свідоцтво встановленого взірця та набір нормативно-законодавчих актів в електронному вигляді.

         Підтвердження щодо участі представника підприємства в навчанні потрібно направити на адресу Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління до 15.10.2020.

        Додаткову інформацію щодо організації курсів можна отримати у відповідального від Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління професора кафедри екології та екологічного контролю. Чумака Євгена Борисовича за тел.(098) 428-61-37, (050)412-68-24, e-mail: evg.chum@bigmir.net.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці