Андрій Мальований та Роман Шахматенко перебувають з робочим візитом на Івано-Франківщині

 

Сьогодні, 08.10.2020, Андрій Мальований, Голова Державної екологічної інспекції України, та Роман Шахматенко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України,  перебувають з робочою поїздкою на Івано-Франківщині, в рамках якої взяли участь у Національному форумі поводження з відходами та зустрілись з колективом Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

Під час зустрічі з колективом Р.Шахматенко проінформував про зусилля, які докладає Міндовкілля щодо розробки та внесення змін до законодавчих і нормативно-правових актів природоохоронного характеру. А також наголосив інспекторському складу на важливості здійснення державного контролю в галузі оцінки впливу на довкілля.

А.Мальований повідомив, що Держекоінспекція працює над забезпеченням належних умов праці для кожного фахівця, покращенням матеріально-технічного забезпечення. Природоохоронна служба перебуває на порозі трансформації, йде на шляху збільшення можливостей і підвищення вимог до особового складу. Наголосив, що колектив Інспекції – це дієва, рішуча команда, спроможна прийняти професійні виклики.

Андрій Миколайович та Роман Сергійович вислухали пропозиції та відповіли на численні запитання колективу, подякували працівникам Інспекції за нелегку роботу.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці