Запобігання корупції

ЗАКОН УКРАЇНИ  "Про запобігання корупції"

Повідомити про корупцію: 

Якщо у Вас виникли  сумніви щодо правомірності дій працівників Державної екологічної інспекції Карпатського округу, просимо звертатись до Зеленка Василя Івановича, завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції Карпатського округу за номером телефону +38(0342)53-58-26. Також можна надіслати повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень на електронну пошту stopcorupt@ukr.net

 

Державна екологічна інспекція Карпатського округу співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Громадяни, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Ви можете надати засвідчену доказами інформацію про порушення вимог антикорупційного законодавства України щодо конкретної особи чи фактичних даних, а також щодо посадових осіб Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

 

Всі повідомлення розглядаються сектором з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції Карпатського округу. У випадках, передбачених законодавством, інформація передається до спеціально уповноважених органів з питань запобігання корупції.

 

Також нагадуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці