Екологічна інспекція провела семінар з представниками ОТГ Івано-Франківської області

Державна екологічна інспекція  Карпатського округу провела семінар-навчання для працівників виконавчих комітетів селищних та сільських рад з питань здійснення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Захід відбувся за сприяння Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації громад, з яким Інспекція у грудні 2020 року підписала Меморандум про співробітництво.

У семінарі взяли участь 8 працівників Інспекції та 19 представників ОТГ Івано-Франківської області. У зв’язку із карантинними обмеженнями захід  проводився в он-лайн форматі з використанням платформи «Zoom».  

Фахівці Державної екологічної інспекції Карпатського округу розповіли про основні ресурсні напрямки роботи Інспекції та проблемні питання, з якими стикаються інспектори під час перевірок органів місцевого самоврядування, а також при здійснення заходів державного нагляду (контролю) на підставі розгляду звернень громадян.

Представників територіальних громад проінформовано про правові аспекти здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також повноваження ОТГ в даному питанні.

На завершення заходу запропоновано спільно працювати над вирішенням актуальних екологічних питань територіальних громад.
eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці