Вітаємо з Днем довкілля!

Сьогодні відзначається Всеукраїнський день довкілля!


Це свято було встановлено указом Президента України у 1998 році і з тих пір його метою є посилення уваги до проблем навколишнього середовища.

Щороку актуальність Всеукраїнського дня довкілля тільки зростає. Адже природа України продовжує потерпати від хронічних екологічних проблем - промислового забруднення, надмірної генерації відходів та хаотичного використання надр. Кожен рік довкілля зазнає втрат на мільярди гривень.

Головною загрозою для природи є людина. І йдеться не лише про підприємців та бізнесменів, які звинувачуються у всіх екологічних бідах.

Насправді все починається зі звичайної людини, яка не донесла пластикову пляшку до смітника або ж зірвала червонокнижні первоцвіти. Ігнорування простих правил захисту довкілля тягне за собою все більші і більші порушення, які згодом призводять до екологічної катастрофи.

В цей день я хочу нагадати, що збереження неповторної української природи – справа кожного з нас. Наші щоденні дії, небайдужість до стану довкілля – це основа для захисту всього різноманіття України: від лісистих Карпат з бурими ведмедями до прозорого Чорного моря.

Тож зробіть свій вибір на користь природи вже зараз!

Андрій Мальований, Голова Державної екологічної інспекції України

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці