Екологічна інспекція здійснює контроль за проведенням зарибнення

       Впродовж  30 серпня – 01 вересня 2021 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу здійснюють контроль за проведенням заходів із зарибнення річок басейну Прут з притоками в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей, річок басейну Дністер Івано-Франківської області. Зазначені водні об’єкти поповняться мальками форелі в загальній кількості 146 тисяч одиниць.

      Зарибнення водотоків відбувається під контролем комісії за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів, до якої увійшли представники Державної екологічної інспекції Карпатського округу, Чернівецького та Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

      Рибопосадковий матеріал вирощено та надано державним підприємством «Риболовний форелевий завод «Лопушно» – єдиним підприємством в Україні державної власності, яке вирощує лососеві види риб.

      Державна екологічна інспекція Карпатського округу звертається до громадськості брати активну участь у збереженні рибних запасів регіону, особливо у місцях їх нересту та вселення.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці