У Чернівцях відбулась нарада щодо моніторингу атмосферного повітря

20 листопада 2019 року перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу Михайло Аврам взяв участь у робочій нараді щодо виконання окремих положень постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року № 827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря». Захід проводився  під головування в.о.заступника голови Чернівецької облдержадміністрації–директора Департаменту фінансів Анжели  Дякової.

Участь у нараді також взяли представники управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації, Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, Головного управління статистики у Чернівецькій області, постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування, Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України, відділу з організації заходів цивільного захисту ДСНС України у Чернівецькій області.

На засіданні обговорено стратегію та напрями впровадження в Чернівецькій області  положень постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року №   827 «Деякі питання здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря».

За результатами наради прийнято рішення щодо створення обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря. Аврам Михайло Михайлович  надав пропозиції щодо включення до складу зазначеної комісії представників Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці